تبليغات X
نیازمندی رایگان
وبلاگدهی
تعمیر کولر گازی
ژئوتکنیک
درج آگهی
فروش عمده پوشاک زنانه
طراحی سایت در اصفهان
tamirat
تاريخ : 1 فروردين 1397 | 18:23 | نویسنده : f.y | بازدید : 85


تعمير پلي استيشن

با وجود گذر زمان و ماشيني شدن زندگي و افزايش آپارتمان نشيني اکثر فرزندان به بازي هاي رايانه اي تمايل دارند و با آن سرگرم ميشوند. ازسال 1996 با آمدن کنسول هاي بازي به بازار بسيار مورد استقبال قرار گرفت و محبوبيت ويژه اي ميان کودکان و حتي بزرگسالان دارد.

به علت اينکه اين بازي ميان افراد بسيار محبوب مي باشد ممکن است ساعات زيادي را درگير بازي با دستگاه باشيم، اين کار باعث آسيب به دستگاه ميشود که نياز به تعمير پلي استيشن دارد و همچنين با وجود گرد و غبار موجود در هوا باعث نفوذ ذرات ريز به داخل دستگاه پلي استيشن شما ميباشد که براي برطرف کردن آن نياز به تعمير پلي استيشن مي باشد.

تعمير پلي استيشن از اهميت زيادي برخوردار است و بايد آن را به فردي ماهر سپرد و همچنين از لوازمي که براي تعمير پلي استيشن شما به کار مي رود بايد مطمئن باشيد و ضمانتي در مقابل آن باشد که در صورت خرابي مجدد نياز به تعمير پلي استيشن نباشد. حال مسئله مهم اين است که ما بايد براي تعمير پلي استيشن به کجا مراجعه کنيم. بهترين گزينه اين است که به نمايندگي دستگاه مراجعه کنيم زيرا که نمايندگي به تعمير پلي استيشن بيشتر مسلط هست و  قابل اعتمادتر ميباشد. همچنين سپردن تعمير پلي استيشن به مرکز قابل اعتمادي که در زمان کوتاه تر با هزينه اي مناسب بتواند کار شما را انجام دهد موجب رضايتمندي شما و آسودگي خاطر بيشتر شما براي تعمير پلي استيشن شما مي گردد.

انواع تعمير پلي استيشن

اشکالات به وجود آمده پلي استيشن در حالت کلي مشکل سخت افزاري يا مواردي جزئي و مربوط به نرم افزار مي باشد. همانظور که بيان شد بايد براي تعمير پلي استيشن به مرکزي معتبر مراجعه کرد. از جمله مشکل تعمير پلي استيشن که سخت افزاري ميباشد ميتوان به موارد زير اشاره کرد:

  • تعمير برد اصلي، تعمير پورت HDMI، تعويض درايو، تعويض لنز، تعميرات آداپتور
  • تعمير دوربين کنسول و تعميرات کينکت
  • تعويض چيپ گرافيک و تعمير رم دستگاه

ديگر مشکلي که بيان شد و نياز به تعمير پلي استيشن نيست و با تغيير روند کاري و يا تغيير تنظيمات ميتوان آن را رفع کرد به صورت زير مي باشد:

  • عدم اتصال به اينترنت و شبکه و آپديت نشدن دستگاه
  • پلي استيشن 4 نمي‌تواند دستگاه متصل به پورت USB را شناسايي کند.

 

پشتيباي شرکت سازنده براي تعمير پلي استيشن

براي تعمير پلي استيشن ميتوان به نمايندگي مراجعه کرد. شرکت سوني براي دستگاه هاي خود ضمانت نامه قرار داده است که ميتوان در مدت زمان محدودي از آن براي تعويض و تعمير پلي استيشن استفاده کرد که شامل موارد زير ميشود:

تعمير برد اصلي ايکس باکس و پلي استيشن، تعويض درايو و لنز، تعمير آداپتور xBox و PS4، تعمير کنترلر کنسول، تعمير کينکت و رفع اشکالات هنگ دستگاه، رفع اشکال سه چراغه شدن پلي استيشن، تعمير لنز ايکس باکس و عيوب داغ کردن کنسول و غيره

انواع پلي استيشن

پلي استيشن ها در زمينه خود داراي چند نوع ميباشند:

  • Ps1
  • Ps2
  • Ps3-xbox360
  • Ps4 که خود شامل سه نوع معمولي، pro، slim مي باشد که اين سه نوع فقط در شکل ظاهر باهم متفاوت هستند و در ساختار دروني تفاوتي نذارند فقط نسخه pro از نظر اندازه بزگتز مي باشد که دليلش بر اين است که کيفيت بهتري دارد و نيز روند بازي نيز سريعتر ميباشد، نسخه slim نيز با حجم کمتر و باريکتر ارائه شده است.
امتیاز :


طبقه بندی: ،
تعمير پلي استيشن,,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
کد امنیتی : * ریست تصویر